Pirkimas, siuntimas

1. PREKIŲ PASIRINKIMAS

Išsirinkite prekę. Jei tai kava, pasirinkite norimą svorį, malimo būdą ir spauskite mygtuką „Į krepšelį”. Baigę rinktis norimas prekes spauskite mygtuką „Eiti į krepšelį”, arba spauskite aktyvų laukelį „Prekės”, kuris yra dešinėje šalia paieškos lauko. Čia galite peržiūrėti pasirinktas prekes, jas koreguoti, keisti jų kiekį.

2. UŽSAKYMAS

Baigę prekių pasirinkimą (jei turite dovanų kuponą, suveskite kupono kodus į tam skirtą laukelį), spauskite mygtuką „Atsiskaitymas”. Mūsų internetinėje parduotuvėje galima pirkti be registracijos/prisijungimo (Svečias). Pasirinkite siuntimo ir apmokėjimo būdą, užpildykite privalomus tuščius laukelius. Jei turite pageidavimų ar pastabų dėl užsakymo vykdymo, pristatymo adreso ir pan., įrašykite juos komentarų lauke ir spauskite „Patvirtinti užsakymą”.

3. UŽSAKYMO APMOKĖJIMAS IR PATVIRTINIMAS

Pasirinkus apmokėjimo būdą per e-bankininkystę, sekite nurodymus ir apmokėkite.

Pasirinkus apmokėjimą paprastu pavedimu, į el. paštą gausite laišką su mūsų sąskaitos numeriu ir kitais mokėjimo nurodymais. Po gauto apmokėjimo informuosime el. paštu apie gautą apmokėjimą ir užsakymo vykdymą.

4. PREKIŲ PRISTATYMAS

Po apmokėjimo, prekes išsiųsime tą pačią arba sekančią darbo dieną.

Siuntas pristato darbo dienomis nuo 9.00 iki 19.00 val., todėl užsakyme nurodykite tikslų pristatymo adresą, kuriuo būsite tomis valandomis, ir telefono numerį . Kurjeris, prieš atvykstant, susisieks su Jumis užsakyme nurodytu telefonu.

Visais iškilusiais klausimais dėl prekių užsakymo, apmokėjimo ir siuntimo kreipkitės el.paštu info@tepukepu.lt arba mob.telefonu +370 618 32215.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę